Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa
„POBUD“ Sp. z o.o.
Sprawdzony partner w budgownictwie

Jubileusz 25-lecia Przedsiębiorstwa Organizacji Budownictwa „POBUD”

1988 roku rozpoczęliśmy naszą działalność.
Specjalistyczne usługi dla budownictwa to nasz profil od samego początku.
Przez ten czas przybyło nam niewątpliwie kompetencji w takich obszarach jak : projektowanie, montaż i modernizacje wind hydraulicznych czy wind z napędem ciernym, zarówno osobowych jak i towarowych, wind dla niepełnosprawnych, panoramicznych czy przeszklonych.


Od początku naszej działalności zamontowaliśmy setki urządzeń dźwigowych. Obecnie posiadamy przeszło 700 jednostek dźwigowych w stałej obsłudze m.in. w urzędach, szkołach, szpitalach.
Ponadto od momentu rozpoczęcia działalności bardzo rozwinęliśmy nasze kompetencje i usługi w dziedzinie instalacji sanitarnych. Wykonujemy instalacje wodne, sanitarne, kanalizacyjne, hydrauliczne, centralnego ogrzewania , a także projektujemy i wykonujemy instalacje budowlane począwszy od kotłowni olejowych, przez kotłownie gazowe, centralnego ogrzewania a skończywszy na instalacjach odzysku ciepła ze sprężarek.
Progresem w P. O. B. „POBUD” cechuje się również obszar projektowania budownictwa i nadzór budowlany. Jednocześnie jest to najmłodszy obszar naszej oferty. Zajmowaliśmy się już projektowaniem wielu obiektów sportowych i użyteczności publicznej. Nasze kompetencje pozwalają nam również na sprawowanie funkcji inwestora zastępczego. Prowadzimy nadzór budowlany w Bydgoszczy i okolicach.

Z okazji Jubileuszu 25-lecia naszej działalności na rynku bydgoskim chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom i Firmom współpracującym. Bez nich nie udałoby się nam z pewnością osiągnąć tego co osiągnęliśmy do dnia dzisiejszego.
Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za wspieranie naszej działalności przez te wszystkie lata.
Dziękujemy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem, wytrwałością, pracowitością i starannością reprezentowali Pobud.

Z okazji naszego Jubileuszu zorganizowaliśmy bankiet w Hotelu Słoneczny Młyn, na którym wręczyliśmy statuetki osobom szczególnie związanym z Pobudem.

Zarząd Przedsiębiorstwa Organizacji Budownictwa „POBUD” Spółka z o. o. w Bydgoszczy