Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa
„POBUD“ Sp. z o.o.
Sprawdzony partner w budgownictwie

Zakres działania

Przez trzydzieści lat naszej działalności firma POBUD zyskała uznanie naszych klientów w następujących dziedzinach specjalistycznych usług dla budownictwa:

KONSERWACJE, NAPRAWY, WYMIANY ORAZ MONTAŻE WIND OSOBOWYCH I TOWAROWYCH

Pobud posiada uprawnienia UDT do wykonywania konserwacji urządzeń oraz montażu i modernizacji jednostek dźwigowych. Obsługujemy w bieżącej konserwacji ponad 50 jednostek gospodarczych i ponad 700 jednostek dźwigowych. Wykonujemy konserwacje, montaże i modernizacje dźwigów z napędem ciernym i hydraulicznym.
 

WYKONAWSTWO INSTALACJI SANITARNYCH

Pobud realizuje kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych od 30 lat. Początkowo specjalizowaliśmy się w montażach i modernizacjach instalacji centralnego ogrzewania w budownictwie mieszkaniowym. Aktualnie oferujemy pełen zakres wykonawstwa instalacyjnego, od wewnętrznych instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacji i klimatyzacyjnych, po wykonawstwo sieci zewnętrznych dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i ogólnego. Jednocześnie zajmujemy się kompleksowo budowami i modernizacjami źródeł ciepła – kotłowni olejowych i gazowych oraz węzłów ciepłowniczych. Ponadto świadczymy usługi związane z termomodernizacją budownictwa mieszkaniowego, doboru oraz montażu urządzeń regulacyjnych i pomiarowych zapewniających ograniczenia zużycia mediów energetycznych.
  

BUDOWNICTWO

Pobud kompleksowo obsługuje inwestycje budowlane od momentu uzyskania pozwolenia na budowę po końcowy proces uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla realizowanych obiektów budowlanych.
Dodatkowo wykonuje szereg specjalistycznych usług z obszaru budownictwa ogólnego. Wśród nich proponujemy docieplenia stropodachów wentylowanych, docieplenia przegród zewnętrznych obiektów, wykonywane w najlepszych technologiach stosowanych na rynku. Zajmujemy się montażem i wymianą stolarki otworowej stosując wysokiej jakości produkty wykonane z profili aluminiowych. Dokonujemy wymiany drzwi wejściowych do klatek schodowych w budynkach mieszkalnych na aluminiowe.

Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra inżynierska pozwala firmie Pobud na świadczenie usług w zakresie nadzoru budowlanego i inwestycyjnego oraz pełnienie funkcji inwestora zastępczego, zarówno na rzecz budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego jak i budownictwa ogólnego. Ponadto oferujemy szeroki wachlarz usług w obszarze doradztwa technicznego, wykonujemy opinie i ekspertyzy z zakresu budownictwa oraz inżynierii sanitarnej i ciepłowniczej.

Pobud oferuje kompleksowe realizacje projektów technicznych dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz ogólnego. Prowadzimy procesy projektowe począwszy od koncepcji, kończąc na uzyskaniu pozwolenia na budowę. Świadczymy poza tym nadzór autorski nad zrealizowanymi projektami.


 

Wyżej wymienione usługi wykonywane są przez doświadczonych pracowników o wieloletnim doświadczeniu, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach.