Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa
„POBUD“ Sp. z o.o.
Sprawdzony partner w budgownictwie

Dźwigi: II Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT, Data najbliższej edycji: 24-26 X 2012

EURO-LIFT Wystawa EURO-LIFT jest jedyną w Europie Środkowo-Wschodniej i do tej pory branża dźwigowa w ogóle nie była w tym regionie doceniana, a to ogromny potencjał. Targi Kielce wykorzystały w ten sposób lukę na rynku. EURO-LIFT to okazja do zaprezentowania hitów i rynkowych premier z branży transportu bliskiego. To jeden z najlepszych debiutów w Targach Kielce w 2010 roku.

W tym roku szykuje się rekord. Już na trzy miesiące przed imprezą zainteresowanie wystawców targami było bardzo duże. Liczba firm, która zaprezentuje się w Targach Kielce w październiku 2012 sięgnęła niemal setki. Połowa pochodzi spoza Polski. Wśród nich dominują nasi sąsiedzi Niemcy, ale silną grupą są również wystawcy z Włoch. Po raz pierwszy w Międzynarodowych Targach Dźwigów udział wezmą firmy z Czech, Francji, Węgier i Tajwanu. Ponadto zobaczymy stoiska przedsiębiorstw z Chin, Grecji, Hiszpanii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji i oczywiście uznane marki z Polski.

EURO-LIFT Na Targach EURO-LIFT zostaną pokazane z pewnością wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. A tematyka jest naprawdę szeroka. Od urządzeń dźwigowych i komponentów do wind, napędów, kabin, drzwi i lin windowych począwszy, poprzez sterowniki, systemy kontroli i bezpieczeństwa, elementy obsługowe i wskazujące, hydraulikę, osprzęt i wyposażenia, a na prasie fachowej skończywszy. Wystawę odwiedza 2000 branżowych specjalistów.

Targi EURO-LIFT to połączenie biznesu i nauki. Potwierdza to program imprezy wypełniony spotkaniami branżowymi. Znalazły się w nim m.in. konferencje organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów na temat konserwacji dźwigów oraz bezpieczeństwa i nowych regulacji prawnych, a także seminarium przygotowane przez Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej „Kierunki rozwoju branży dźwigowej.

Przy organizacji wydarzenia, które odbędzie się od 24 do 26 października Targi Kielce wspomagają: Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów i Europejskie Wydawnictwa Informacji Technicznych, wydawca Magazynu Dźwig.

Targi patronatem objęli: Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Centrum Bezpieczeństwa Technicznego, Urząd Dozoru Technicznego i Stowarzyszenie Architektów Polskich.