Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa
„POBUD“ Sp. z o.o.
Sprawdzony partner w budgownictwie

POBUD na targach edukacyjnych w Bydgoszczy 26 marca 2019 roku

26 marca 2019 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku odbyły się targi edukacyjne Forum Szkół CV 2019.


Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa „POBUD” Sp. z o.o. miało tam swoje stoisko promocyjne wspólnie z Technikum Elektryczno-Energetycznym Zespołu Szkół nr 12 w Bydgoszczy przy ul. Stawowej 41.
Postanowiliśmy wesprzeć Technikum w promocji nowego kierunku Technik Urządzeń Dźwigowych. Z uwagi na ciągle rosnącą liczbę zamówień na montaż oraz konserwację wind i dźwigów poszukujemy nowych, wykwalifikowanych pracowników.

Mamy nadzieję, że dzięki uruchomieniu nowego kierunku Technik Urządzeń Dźwigowych przybędą nam kolejni specjaliści do pracy w Zakładzie Dźwigowym.


W trakcie targów mieliśmy możliwość spotkania z młodzieżą, odpowiedzi na nurtujące pytania związane z codzienną pracą montażysty i konserwatora. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem dlatego mamy nadzieję, że w tym roku uda się „Elektrykowi” uruchomić tak potrzebny kierunek.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Technikum Elektryczno-Energetycznego https://zselek.pl/ oraz do obejrzenia naszej fotorelacji.